Szkoła Podstawowa Specjalna przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie, gwarantuje dzieciom korzystającym z sanatorium  uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych i wychowawczych.

Formy organizacji szkolnej są typowe - podział na klasy, zajęcia w określonym miejscu i czasie. Podział godzin i plan zajęć wychowawczych w żaden sposób nie koliduje z planem zabiegów leczniczych.

Dbamy o bezpieczeństwo i korzystne samopoczucie każdego powierzonego naszej trosce dziecka, uwzględniając Jego indywidualne możliwości, preferencje i potrzeby.

Zajęcia wychowawcze organizujemy przez cały rok, również w dniach wolnych od nauki szkolnej, w okresie ferii i wakacji.

Pragniemy, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze i bezpiecznie, a czas leczenia minął wesoło i przyjemnie. Staramy się o to, aby nasi wychowankowie mieli miłe wspomnienia i chcieli do nas wracać.

Informacje:

Plan Lekcji