Konkurs Kolęd i Pastorałek 2017

Zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Konkurs odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 roku o godzinie 9.00

Regulamin oraz formularz zgłoszenia pobrać można klikając tutaj

Dzień Edukacji Narodowej

W ten szczególny dzień dzieci i młodzież przebywająca na turnusie rehabilitacyjnym w naszym sanatorium przygotowała uroczystą akademie dla wszystkich nauczycieli naszej szkoły. Miło nam było powitać, porozmawiać z nauczycielami emerytami pracującymi niegdyś w naszej szkole. Młodzi artyści pod kierunkiem Pani Edyty przygotowali wzruszającą akademię, dziękujemy Wam za trud. Razem z zebranymi gośćmi podczas drobnego poczęstunku mogliśmy porozmawiać, wymienić doświadczenia. Dziękujemy.

Zdjęcia z wydarzenia zobaczyć można klikając tutaj

Życzenia Wielkanocne

Wesołych Świat

Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w naszej szkole

Była Święta Rodzina, pastuszkowie, kolędnicy. A wszystko za sprawą konkursu kolęd i pastorałek który odbył się w naszej szkole. Dzieci , pod kierunkiem Nauczycieli i Opiekunów, przygotowały piękne i czasami nieznane kolędy i pastorałki. Poziom konkursu jest co roku wyższy.
Dzieci dostały dyplomy i nagrody. Dyplomy uznania dostali także Nauczyciele i Opiekunowie , którzy przygotowywali dzieci do konkursu.
Było miło , gdy dyplomy dostali także jurorzy, co zebrane dzieci nagrodziły gromkimi brawami.
Konkurs odbył się we wspaniałej atmosferze. Jest to zasługą Dyrekcji , Nauczycieli i Pracowników ZS przy Sanatorium.
Z tą wspaniałą atmosferę dziękowali również przybyli Nauczyciele.
Przyłączamy się do podziękowań i również gratulujemy wspaniałej organizacji.
Do zobaczenia za rok na następnym Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Zdjęcia z konkursu zobaczyć można tutaj.

Jasełka w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego

24 stycznia dzieci i młodzież będąca na turnusie w naszym sanatorium zaprezentowała jasełka w kościele parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie. Artyści mimo krótkiego czasu przygotowania występu ze swojego zadania wywiązali się doskonale, a ich występ został nagrodzony wspaniałymi oklaskami. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za trud włożony w przygotowanie jasełek. Dziękujemy również Pani Urszuli Lizut za włożoną pracę przy przygotowaniu uczniów naszej szkoły.

Zdjęcia z jasełek zobaczyć można klikając tutaj.

Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Święta to szczególny czas który łączy ludzi, to czas wspólnego kolędowania. W związku z tym Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie pragnie zaprosić solistów oraz zespoły do udziału w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek który odbędzie się w naszej szkole w dniu 26.01.2016r.

Główne cele które przyświecają konkursowi to, integracja placówek szkolnych, promowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji chrześcijańskiej i ludowej, uwrażliwienie na muzykę

W konkursie mogą brać udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, rywalizujących w poszczególnych kategoriach:
A -oddziały przedszkolne
B -klasy I/III szkoły podstawowej
C -klasy IV/VI szkoły podstawowej
D -gimnazjum

Więcej informacji pod nr telefonu: 0-84 660-82-41 -Sekretariat Szkoły

Formularz zgłoszeniowy pobrać można tutaj: Formularz i regulamin konkursu -kliknij aby pobrać

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Życzenia Wielkanocne

Wesołych Świat