Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Święta to szczególny czas który łączy ludzi, to czas wspólnego kolędowania. W związku z tym Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie pragnie zaprosić solistów oraz zespoły do udziału w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek który odbędzie się w naszej szkole w dniu 26.01.2016r.

Główne cele które przyświecają konkursowi to, integracja placówek szkolnych, promowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji chrześcijańskiej i ludowej, uwrażliwienie na muzykę

W konkursie mogą brać udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, rywalizujących w poszczególnych kategoriach:
A -oddziały przedszkolne
B -klasy I/III szkoły podstawowej
C -klasy IV/VI szkoły podstawowej
D -gimnazjum

Więcej informacji pod nr telefonu: 0-84 660-82-41 -Sekretariat Szkoły

Formularz zgłoszeniowy pobrać można tutaj: Formularz i regulamin konkursu -kliknij aby pobrać

Zapraszamy do udziału w konkursie.